Kontakty na členy Z.S.R.U.

Kontaktní adresa pro členy i nečleny:

Sekretariát ZSRU
Náměstí českých bratří 29/10
Liberec
PSČ: 460 01

... a nebo nám pošlete e-mail !

Pro zlepšení komunikace v elektronické podobě uvádíme přehledy používaných emailových adres členů ZSRU.

- Kontaktní adresář funkcionářů použivajících emailových adres ZSRU.CZ

- Návody na nastavení emailových účtů poštovního serveru ZSRU.CZ

Aktualizovaný kontaktní adresář funkcionářů ZSRU:

Datum poslední aktualizace: 19. září 2008.

Uživatel

Emailová adresa

Potvrzeno používání

Zemský starosta

starosta@zsru.cz

ANO

Zemský místostarosta

mistostarosta@zsru.cz

ANO

Archivář

archivar@zsru.cz

NE

Sekretář

sekretar@zsru.cz>

NE

Administrátor

administrator@zsru.cz

ANO

Herold

herold@zsru.cz

ANO

Pokladník

pokladnik@zsru.cz

ANO

Ceremoniář

ceremoniar@zsru.cz

ANO

Redaktor časopisu:
Stavovské listy

redaktor@zsru.cz

ANO

Hejtman RK Benešov

benesov@zsru.cz

ANO

Hejtman RK Brno

brno@zsru.cz

ANO

Hejtman RK Chrudim

chrudim@zsru.cz

ANO

Hejtman RK Liberec

liberec@zsru.cz

ANO

Hejtman RK Olomouc

olomouc@zsru.cz

ANO

Hejtman RK Opava

opava@zsru.cz

ANO

Hejtman RK Plzeň

plzen@zsru.cz

ANO

Hejtman RK Praha

praha@zsru.cz

ANO

Hejtman RK Žatec

zatec@zsru.cz

NE

Správce webových stránek

webmaster@zsru.cz

ANO

Návody na nastavení emailových účtů poštovního serveru ZSRU.CZ:

 

Od 1. listopadu 2009 dochází ke změně poštovního serveru zsru.cz.

 

Webové rozhraní:

  • Adresa - http://webmail2.forpsi.com/index.html - rozhraní pro přístup k jednotlivým e-mailovým

    schránkám (nastavení, čtení a psaní zpráv), nebo přímo zmáčknutím nasledujícího tlačítka: E-MAIL;

  • Adresa - http://antispam.forpsi.com/webuserprefs/login.php? - rozhraní pro správu a nastavení Vašich

    pravidel proti nevyžádané poště, nebo zmáčknutím následujícího tlačítka: ANTISPAM;

  • mail.zsru.cz - původní adresa webového rozhraní bude k dispozici pro přístup k původnímu serveru

Váš mailový klient (MS Outlook, Thunderbird atp.):

  • server příchozí pošty POP3 původně mail.zsru.cz nyní pop3.zsru.cz;

  • server odchozí pošty zůstává smtp.zsru.cz, avšak je přidána nutnost autorizace (server požaduje ověření);

  • Autorizační údaje budou stejné jako pro server příchozí pošty. pokud používáte pro přístup k Vaší e-mailové schránce protokol IMAP použijte adresu imap.zsru.cz

Systém hesel a pojmenování uživatelů:


  • Pokud Vaše heslo bylo delší než 16 znaků, bude zkráceno na 16 znaků. Osobní informace (popisek, jméno ...) delší než 48 znaků bude zkrácena na 48 znaků a případné znaky ':' v této informaci budou odstraněny.

 

Pokud chcete upravit nastavení svého poštovního účtu a uvedený výklad považujete za nedostatečný, přejděte na

stránku HELP-POMOC.

Používání emailové adresy je na této stránce zveřejněno až po oznámení uživatele správci webových stránek.

Copyright © 2001-2009 ZSRU